Üretim, Satış, Montaj Hizmetleri

Asil  Cam Yapı bir çok cam ve ayna ürünlerinin imalatını, satışını ve montajını yapmaktadır. 25 yıllık üretim ve imalat deneyimi ile gündelik hayatta kullanılan tüm modellerin imalatını özel cnc kesim makinelerimiz ve ayna işleme makineleri ile sorunsuz bir şekilde kaliteli üretim sunmaktadır.

Firmamız Isıcam, çiftcam, jaluzili cam, lamine cam, konfor cam, buzlu cam, telli cam, temperli cam, kumlamalı cam, ayna, rodajlı ayna, bizoteli ayna, füme, bronz, reflekte, gümüş, flotal ayna gibi bir çok camların kesimini ve imalatını yapmaktadır.

Fabrikamızda genellikle 4mm, 6mm, 8mm, 10mm kalınlıklarında cam imalatı yapılmaktadır. Sizin istekleriniz doğrultusunda istenilen incelik ve kalınlıkta camlarınızı anında yapmaktayız. Toptan ve perakende cam hizmeti sunan Asil cam, en uygun fiyatlar ve teklifkler vermektedir.

İşin Ehli Camcı ustalarımız iş güvenliği mevzuatlarına uygun olmakta ve sizlere daha iyi hizmetler verebilmek için en uygun prensiplerde çalışmaktadırlar. Tüm cam modellerimiz ŞİŞECAM ürünü olup uzun ömürlü garantili olmaktadır.

Ayna olarak baklava dilimli ayna, duvar aynaları, spor salonu aynası ve istenilen modellere göre ayna kesimlerimiz mevcut olup özel olarak aynacı montaj ustalarımız ile garantili olarak ayna kaplama işlemleri yapılmaktadır.

İstanbul’da Camcı ve Aynacı olarak bilinen firmamıza anında ulaşabilir, fiyat, satış, montaj bilgileri alabilirsiniz.

TEL : 0212 445 60 14

TEL : 0533 437 60 14

© Camcı Aynacı Camcı
TIKLA HEMEN ARA