Baklava Dilimli Ayna

Baklava Desenli Ayna

Baklava dilimli ayna imalatı yapan işletmemizin ortaya çıkarmış olduğu ürünler müşteri beğenisini kazanarak tüm yurt geneline yayılan bir hizmet ağı şekline dönüşmüş durumdadır. En çok tercih edilen baklava ayna tasarımını gerçekleştirmek için Üretimini yaptığımız ayna bloklarından kare kare kesimler yapmaktayız. Oluşturduğumuz dilimleri yan yana getirmek sureti ile oluşturduğumuz tasarımlarla ortaya çıkardığımız flotal ayna grubu istenilen baklava ayna uygulamasını oluşturmaktadır.

Bu tip ayna tercihleri genellikle geniş ve kapalı alanların daha ferah hale getirilmesi amacı ile firmamızın tecrübeli ustalarının elinden çıkan işçilikler eşliğinde yaptıkları ayna montajı faaliyetlerinin bir parçası olmaktadır. İş yerlerinde kalabalık çalışma ortamlarında değişik bir atmosfer yaratmak amacı ile tasarlanan baklava desenli ayna titiz çalışmalar sonucu kusursuz şekilde istenilen alana kaplaması yapılmaktadır.

Baklava Dilimli Aynalar Nerelerde Kullanılır?

Firmamızın özel işçilikler uygulayarak imalat ve montaj işlemlerini titizlikle yaptığı füme baklava ayna modelleri her alana en akustik yapıyı yansıtacak şekilde uyum sağlayabilir. Özel yaşam alanlarında veya iş yerlerinde ferah bir hava yaratması açısından baklava dilimli ayna tercih edilmektedir. Özel kesim olan bu modeller yatak odalarında boy aynası tarzında montajı yapılarak en iyi hizmeti vermesi sağlanmaktadır. Özellikle antrelerde kıyafet kontrolünde son bir hamle için en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden olmaktadır.

Salonlara montajını yaptığımız baklava aynalar, misafirlerin veya evde yaşayanların birbirlerini değişik açılardan görmeleri konusunda ve dar alanlarda değişik stil yaratma açısından son derece kullanışlı ayna çeşitlerindendir.

Hizmet ağımızın özellikle en kalabalık şehir olan İstanbul baklava ayna satış ve montajı konusunda ki yoğunluğu çalışmalarımızın 7/24 kesintisiz sürmesine neden olmaktadır. İstanbul’un tüm semtlerine anında hizmet götürmek amacı ile kurduğumuz mobil atölyeler fabrika tarzında kesim, montaj ve ayna satışı işlemlerini en seri şekilde sürdürmektedir.

Baklava Dilimli Ayna Kesimleri Nasıl Yapılır?

Firmamızın tam kapasite çalışan modern makine ve tezgahları bu konuda eğitimli ve el becerisi son derece gelişmiş kişilerin kontrolünde ayna imalatı yapmaktadır. Özel makineler ile CNC kesim tekniği kullanılarak duvarlara montajı yapılır. CNC kesim tekniği ile imalatı yapılan ayna modelleri sağdan sola doğru basık bir görsellik oluşturması ile baklava dilimli ayna adını almaktadır.

Firmamızın deneyimli teknisyenleri ayna üretimi ve montajı alanında kendilerini en kalabalık şehir yapısına sahip İstanbul aynacı hizmetleri ve tüm yurt geneline yayılan aynacı hizmetleri ile tanıtmış durumdadır. En çok tercih edilen bronz baklava ayna kesimleri konusunda alına olumlu yorumlar firmamızın ürün satışlarında ve montajların sağladığı garanti gerekli tamir ve bakım işlemlerinin sorunsuzca yaptırılmasına avantaj yaratmaktadır.

İmalatını yaptığımız tüm füme baklava ayna modellerinin ortaya çıkarılmasında Şişecam ürünlerini kullanılmaktadır. Ürün kalitesi tüm ayna modellerine yansıyarak uzun ömürlü baklava ayna tasarımlarının yaratılmasına avantaj sağlamaktadır. İmalatı ve montajı yapılan ayna çeşitlerinde çapak alma ve rodajlama işlemi titizlikle yapılmasının ardından müşterilerimizin uygun gördükleri alanlara montaj aşamasına geçilmektedir.

Ayrıca şirketimiz çalışanları içinde yer alan iç mimar tasarımcı elemanların tasarladıkları alan dekorasyon çalışmalarını tercih eden müşterilerimiz firmamızın özel tasarımlarından faydalanmaktadır. Böylelikle daha modern tavan ayna kaplaması ve akustik yapı oluşturmalarında gerekli yardımı almaktadırlar.

Bizlere Baklava Ayna, Baklava dilimli ayna, Duvar ayna, Baklava desenli ayna işleriniz için ulaşabilirsiniz.

TEL : 0212 445 60 14

TEL : 0533 437 6014

Whatsapp

© Camcı Aynacı Camcı
TIKLA HEMEN ARA