CAMCI AYNACI

GLASS MARKET

            Camcı Aynacı işlerini tam kapasite yerine getirme amaçlı kurulan firmamızın tek hedefi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları itina ile yerine getirmek olmaktadır. Kullanılan tüm ürünlerin Glass Market kalitesini yansıtması için öncelikle bulunduğumuz bölgede ve bunun devamında tüm yurt geneline yayılan hizmetlerimiz cam firması özelliklerini tam anlamı ile yerine getirmemi amaçlamaktadır.

Kaliteyi Yansıtan Hizmet Anlayışı ile Müşteri Memnuniyeti

Kaliteyi yansıtan cam imalat işlemlerimizin devamında en yoğun olduğu satış ve montaj işlemleri teknik donanımı tam kapasite oluşmuş kuruluşumuzun en kaliteli hizmet kollarını oluşturmaktadır. Müşterilerimizin 7 gün boyunca hizmet alabilecekleri kuruluşumuzun her kademesinde en tecrübeli ustalar yer almaktadır. Kurulduğumuz günden bu güne aynı teknik elemanlar ile çalışma özelliğimiz sayesinde tüm çalışanlarımız çevreyi en iyi tanıyan kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede müşteri, ilişkilerimiz tamamen samimi bir havada gerçekleşmektedir.

En Kaliteli Cam Tamiri İşleri ile Müşteri Memnuniyeti

Kuruluşumuzun temelini oluşturan cam ustaları yetiştirdikleri elemanları zaman içinde cam değişimi ve tamiri konusunda yoğurarak en hızlı cam tamiri yapmalarında sürekli teknik destek sağlamaktadırlar. Bu sayede kuruluşumuzun 7/24 kesintisiz hizmetleri yaygın hizmet anlayışı çerçevesinde her gün yenilenerek devam etmektedir. Cam işlerinde olduğu kadar ayna işlerinde de geniş bir hizmet yelpazesi oluşturarak müşteri potansiyelimiz, gün geçtikçe genişletmeye devam etmekteyiz.

CRM Programı Desteğinde Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin her türlü cam tamiri işlerinden sonra aldığımız yorumları en ince detayına kadar inceleyerek eksik konularımızı anında gerekli teknik dokümanlardan veya eğitim programlarından yaralanarak tamamlamaktayız. Günümüzde en yaygın kulanım alanı oluşturmuş durumda olan CRM müşteri analiz programını yönetim kademesi desteğinde kullanarak müşteri taleplerini en kaliteli hizmet üreterek karşılamayı hedeflemekteyiz.

Bu anlamda geliştirdiğimiz ayna firması çalışmalarımız son hız devam ettirilmektedir. Müşterilerimizin en çok tercih edilen ayna modelleri üzerinde ayna firması tekniklerini kullanarak yaptığımız incelemeler sonucunda değişik tasarımları en kaliteli şekilde fabrikasyon teknikler kullanarak üretim sürecini gerçekleştirmekteyiz.

Cam işlerinde olduğu kadar cam çeşitleri imalatında en kaliteli üretim yöntemlerini kullanarak dayanıklı ve en saydam cam kalitesini yaratmaktayız. Ürettiğimiz her ürün üzerinde yer alan amblemlerimiz kalitemizi onaylayan hususlar olmaktadır. Kulanım alanı açısından geniş bir yelpaze oluşturan cam ve ayna seçenekleri yaşam alanlarının hemen hemen her noktasında karşılaşılan ürün grubunu oluşturmaktadır.

Hedeflediğimiz noktaya ulaşmak için öncelik verdiğimiz müşteri, memnuniyeti politikamızı CRM müşteri analiz programı verilerinden yola çıkarak en hızlı şekilde uygulamaya koymaktayız. Bu sayede müşterilerimizin taleplerini tespit ederek cam ve ayna ileri konusunda hizmet arzını oluşturmaktayız.

© Camcı Aynacı Camcı
TIKLA HEMEN ARA