Masa ve Sehpa Camları

Asil cam olarak bir çok işyeri, ofis, ev gibi alanlara özel istekler üzerine masa ve sehpa camları imalatı yapmaktayız. İstenilen ebatta masa camlarınız kesilir ve özel cnc kesim makinelerimiz ile imalatı sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Dikdörtgen, Oval, Kare, yuvarlak, özel ölçülü masalarınızın ölçüleri birebir aynı şekilde imalatı yapılmakta ve aynı gün içerisinde teslim etmekteyiz. Üretilen tüm masa ve sehpa camlarımız 1. Kalite olan şişecam ürünleri ile yapılmaktadır.

Masa camlarınızı genellikle düz tempersiz, temperli, lamine camlar ile yapmaktayız. Kalınlık olarak ise verilecek ölçülere göre cam kalınlığı 4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, kalınlar ile yapılmaktadır. Kırılmalara karşı dayanıklılık açısında genellikle temperli cam önermekteyiz.

Herhangibir çarpma, kaza, darbe karşı normal cam göre 10 kat daha dayanıklı olan temperli camlara, tencere, çaydanlık, soğuk içecek, sıcak içecek gibi sıcak ve soğuk olan tüm madeller camın üzerine konulursa bile çatlama veya patlama gerçekleşmez.

Bizler Asil cam olarak Masa camı, masa camları fiyatları, masa için cam kestirme, gibi bir çok konularada bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

TEL : 0212 445 60 14

TEL : 0533 437 60 14

Masa Camları Kullanım Alanları

Masa camları genellikle, yemekhane, resturant, cafe, ofis, işyeri, büro, sepha, dresuar, çalışma ve toplantı masaları gibi alanlarda tercih edilir. Bu masalar üzerine istekleriniz doğrultusunda temperli veya tempersiz cam konulabilir.

Masa ve Sehpa Camları Modelleri Ve Çeşitleri

Firmamız masa ve sehpa camlarınız istediğiniz modele göre, şeffaf, düz, renkli, bronz, füme, desenli, desensiz, olarak imalatını, satışını ve montalamasını gerçekleştirmekteyiz.

© Camcı Aynacı Camcı
TIKLA HEMEN ARA