• Vitrin Camı Tamiri

  Vitrin Camı Tamiri

  Vitrin cam tamiri, satışı, imalatı, montajı gibi hizmetler vermekte olan firmamız tüm vitrin camlarınızı anında değişimlerini sağlamaktadır. Vitrin camları genellikle mağaza, dükkan, işyeri, ofis, avm, gibi alanlarda kullanılmaktadır.

 • Ofis Camı Tamiri

  Ofis Camı Tamiri

  Ofis cam tamiri, onarımı, değişimi yapmakta olan firmamız gerekli ofis cam ürünlerini bulundurarak sizlere en hızlı şekilde cam satışı, imalatı, montajı sunmaktadır. Çalışma alanlarında bulunan ofis Cam bölmeleri, kaza  veya darbe alarak kırılmalara neden olabilir …

 • Dış Cephe Camı Tamiri

  Dış Cephe Camı Tamiri

  Kırık, çatlak, eskimiş, patlayan, dış cephe camlarınızın değişimini, tamirini, imalatını, montajını garantili ver güvenilir bir şekilde yapmaktayız. Dış cephe cam tamiri hizmetleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Fotoselli Kapı Tamiri

  Fotoselli Kapı Tamiri

  Fotoselli kapılar, avm, hastahane, mağaza, banka, plaza, iş merkezleri gibi alanlarda giriş ve çıkışların çok fazla yoğun olduğu yerlerde görebileceğiniz otomatik sensörlü kapı sistemidir.

 • Pencere Camı Tamiri

  Pencere Camı Tamiri

  Evlerinizde, işyerlerinizde, ofisler, dükkanlarda, depolarda ve özel mekanlarınızda bulunan pvc pencere sistemler, ahşap doğrama, demir doğrama gibi pencerelerde bulunan ısıcam, çift cam, tek cam, buzlu cam gibi ..

 • Kapı Camı Tamiri

  Kapı Camı Tamiri

  Asil cam olarak dekoratif kapı camları ve çeşitli buzlu kapı camlarınızın tamiratını değişimini yapmaktayız. Değişim, İmalat, satış, montaj hizmetleri olmak üzere müşterlerin talepleri doğrultusunda özel olarak kapı camları yapmaktayız.

 • Duşakabin Camı Tamiri

  Duşakabin Camı Tamiri

  Ev, yazlık, otel vb. gibi yerlerde genellikle çarpma yoluyla yada banyo temizliğinde farketmeden sert bir şekilde müdahale sonucu, tutunma mekanizması ayakları, montaj noktalarının zayıflması sonucu kırılan duşakabin camını, yine aynı model, ölçülerde yenileyerek, tamirini gerçekleştirmekteyiz.

 • Masa Camı ve Sehpa Camı Tamiri

  Masa Camı ve Sehpa Camı Tamiri

  Asil cam Olarak İstanbul’da bir çok bölgeye masa ve sehpa camları servislerimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Masa camı İmalatı, Satışı, Montajı yapmakta olan firmamız kırık masa camlarınızın değişimlerinide sağlamaktadır.

 • Ayna Camı Tamiri

  Ayna Camı Tamiri

  Asil Cam olarak, ev, ofis, işyeri, mağaza, avm gibi alanlarda bulunan aynalarınızın birebir ölçüleriniz ile kırık, çatlak, eskimiş bozuk olan aynalarınızın değişimini, tamiratını ve onarımını yapmaktayız. Ayna imalatı, satışı, montajı gibi bir çok hizmeti olan firmamız özel ayna kesim makineleriniz …

 • Cam Balkon Tamiri

  Cam Balkon Tamiri

  Cam balkon tamiri, çeşitleri ile binaların değerini arttıran ve dekoratif olarak binalara estetik bir değer kazandıran firmamız, cam balkon satışı yanında cam balkon tamiri yapan uzman bir ekibe sahiptir. 7/24 cam balkon satışı ve tamiri için bizimle irtibata geçebilir …

 • Cama Menfez Açma

  Cama Menfez Açma

  Firmamız İstanbul’da bir çok  konut, işyeri, daire, çalışma alanlarında cama menfez, kombi deliği, doğalgaz bacası, aspiratör deliği, cam kesme açma işlemleri deneyimli ustalarımız tarafından yerinde hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

© Camcı Aynacı Camcı
TIKLA HEMEN ARA