Dış Cephe Camı Tamiri

Dış Cephe Cam Tamiri

Dış cephe cam tamiri olarak aradığınız zaman çıkmakta olan firmamız kırılan, çatlayan, patlayan cephe camlarınızı anında değişimlerini yapmaktadır.

Dış cephe camları alüminyuım düşey ve yatay profillerle alt konstrüksiyonun oluşturduğu bu sistemde camlar alüminyum profillerden imal edilen kasetler üzerine bondigleme denilen özel kimyasal maddeler ile yapıştırılır. Cephe camları genellikle kullanım alanlarına göre lamine veya temperli olarak imalatı yapılmaktadır.

Kullanıdığımız dış cephe camları şişecam ürünü olan camlar ile son donanımlı makineler ile birleştirilmektedir. Bondingleme işleminin ardından camlı kasetler daha önceden montajı yapılmış olan alüminyum cephe profillerinin üzerine bağlanır.

Dış cephe giydirme uygulamaları eklemlendikleri yapıların enerji ve ısı maliyetlerinde de önemli katkı sunan bir çözüm sunmaktadır. Esas itibariyle dış cephe uygulamalarının binaya kazandırdıkları iki ana kategoriye ayrılabilir. Ekonomik katkılar ve yaşam kalitesini yükseltmek.

Dış cephe cam giydirme uygulamalarının tercih edilmesindeki öncelikli nedenlerden bir tanesi bu uygulamaların kullanıldıkları binalara sağladıkları ekonomik katkı ve şık görünüm sağlamasıdır.

Bizlere dış cephe cam değişimi, kırık cephe camı, dış cephe cam tamiri, cephe cam kaplama sistemleri işlemleri gibi hizmetler için bizlere ulaşabilirsiniz.

TEL : 0212 445 60 14

TEL : 0533 437 60 14

Kullanım alanları; İşyeri, hoteller, plaza, holding, şirket gibi büyük projelerde yerini almaktadır.

Dış cephe İmalatı, Dış cephe değişimi, Dış cephe Tamiri, Dış cephe camı fiyatları gibi bilgiler için bizlerden bilgi alabilirsiniz.

© Camcı Aynacı Camcı
TIKLA HEMEN ARA