• Eylül

    14

    2018
  • 427
  • 0
Ofis Cam Bölme 1 - Ofis Cam Bölme

Ofis Cam Bölme

Ofis Cam Bölme

İşinin ehli ve yetenekleri personel kadromuz ile birlikte gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerde, çeşitli yapılar için cam üretimleri yer almaktadır. Cam üretiminin yanı sıra bölme işlemlerine de yer veren firmamız, özellikle büyük şirket ya da işletmeler için oldukça avantajlı işlemlere yer vermektedir.

Çeşitli alanlarda hizmet veren şirketlerin ofis içerisinde daha verimli çalışan kadrosuna sahip olabilmesi için sunulan işlemlerde, kapalı duvarların yerine ofis cam bölme seçenekleri yer almaktadır. Müşterilerimizin özel isteğine göre yapılan tasarımlarda birbirinden farklı ofis cam bölme sistemleri yer almaktadır. Monte işlemi ile birlikte gerçekleştirmiş olduğumuz istanbul ofis cam bölme hizmetlerinde, odaların boyutları ve cam ürünlerinin uzunluklarına göre cam bölme fiyatları farklılık göstermektedir.

Camc%C4%B1 90x90 - Ofis Cam Bölme0212 445 60 14
Camc%C4%B1 Telefonlar%C4%B1 - Ofis Cam Bölme0533 437 60 14

Cam Bölme Montaj İşlemi Nasıl Yapılır?

Daha çok alüminyum çerçeveli malzemeler kullanılarak gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlerde, farklı boyutlarda cam bölme modelleri bulunmaktadır. Hastaneler, alışveriş merkezleri, ofis ortamları, marketler, dükkânlar, kantinler ve beledi ye kamu dairelerinde de yaygın olarak tercih edilmiş olan bu hizmetlerimizin montajında işinin ehli personellerimiz yer almaktadır.

Ofis Cam B%C3%B6lme Sistemleri 300x200 - Ofis Cam Bölme Ofis Cam B%C3%B6lme 300x199 - Ofis Cam Bölme

Özel bilgi ve ölçülere göre hazırlanmış olan bölme profilleri, kesme makineleri yardımı ile birleştirilmektedir. Bu işlemler sonucunda camlar profiller ile birlikte birbirlerine monte edilir ve kullanıma hazır hale getirilerek, müşterilere sorunsuz şekilde teslim edilmektedir. İnternet kafe, restoran ya da berber gibi küçük esnaflar içinde sunmuş olduğumuz dükkan cam bölme işlemlerinde, kaliteli ve sağlam malzemelerin kullanılmasına özen göstermekteyiz. Bu hizmetlerimiz sayesinde, camların üzerine farklı desenli kaplama malzemelerini kullanmanız mümkün olmakta ve işletme ya da dükkânlarınızda daha yaratıcı ortamların oluşmasına katkıda bulunulmaktadır.

İstanbul’da Kaliteli Çözüm Sunan Cam Bölme Firması

İstanbul ve çevresinde uzun yıllar sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde, sorunsuz şekilde kullanabilecek olduğunuz cam ürünlerinin, aynı zamanda saf hali ile kullanılmasına el verilmektedir. İşinde başarılı ve gerekli eğitimleri almış olan personel kadromuz, gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerde kalıcı çözümlere yer vermektedir. Şirket ya da küçük esnaflar tarafınca ihtiyaç duyulan İstanbul cam bölme firması için bizleri tercih edebilir ve özel gün ya da zamanlar için sağlamış olduğumuz indirim veya kampanyalı fiyatlar ile tasarruf elde edebilirsiniz.

Yapıların kat sayıları boyutları ve genişliklerinin önemli olmadığı bu işlemlerimizde, üretim ya montaj işlemine geçilmeden önce kullanılacak olan alanların ölçülerinin alınması gerekmektedir. Ölçüsü alınan alanlar için daha sonra özel cam üretimleri yapmakta olan firmamız, bölmelerin yapılabilmesi için alüminyum profilleri kullanarak montaj işlemi ile işlemlerine son vererek, sahiplerine teslim etmektedir.

© Camcı Aynacı Camcı
TIKLA HEMEN ARA