Cam , Ayna Tamir Hizmetleri

Cam Tamir Hizmetleri 390x260 - Tamir Hizmetleri

Cam Tamir Hizmetleri

Glass Market, bir çok cam ve ayna ürünlerini stoklarında bulundurarak günlük olarak kullanılan tüm cam ve ayna modellerinizin değişimini yapmaktadır. Eskimiş, çatlamış, bozulmuş ve değişim gerektiren tüm işlemlerinizi birebir en uygun fiyatlara yapmaktayız.

Isıcam, lamine cam, temperli cam, cam balkon, duşakabin, dış cephe camları, ayna gibi ürünler günlük yaşamımızda sıklıkla kullanılmaktadır. Bu nedenle kaza, darbe , çarpma sonucu kırılmalara neden olmaktadır. Hızlı servis ağımız ile anında müdahale edilerek hızlı bir şekilde tamiratını tamamlamaktayız.

Deneyimli camcı ve aynacı ustalarımız ile titiz ve güvenilir şekilde değişimler yapılmakta ve son teknoloji cam tamiri için kullanılan aksesuarlarımız ile yerine bakım ve onarım yapmaktayız. Kullanılan tüm cam modellerimiz ŞİŞECAM ürünü olup kaliteli ve bozulmalara karşı garantili olmaktadır.

1200 metrekare çalışma alanında sahip olan firmamız, cnc kesim cam kesim makinelerimiz ve işin ehli ustaları ile hızlı seri cam üretimi ve sorunsuz cam hizmeti vermektedir.

Bugün cam yaşamımızın her alanın da yer almaktadır. Evlerimizden ofislerimize kadar cam muadili birçok ürün ile karşılaşmaktayız. İş yaşamında cam çok fazla kullanılmaya başladı, bizlerde asil cam olarak ofis cam bölme hizmetini sorunsuz müşterilerimize sunmaktayız.

Ofis bölmelerinde kullanmış olduğumuz temperli camlar 8 mm-10 mm-12 mm aralığındadır. Ofis cam bölmesi yapılacak alan belirlendikten sonra cam ebatları belirlenir ve buna istinaden daha uygun olacak kalınlığa karar verilir. Ofis cam bölmelerinizi yeniden yapabilir yada kırılmış darbe almış ofis bölme camlarınız yenileyip tamir edebiliriz.

Cam ve Ayna tamiri ve değişimleriniz için bizlere 7 gün boyunca ulaşabilir, ücretsiz olarak teknik destek ve keşif imkanına sahip olabilirsiniz. Cam satışı, imalatı, montajı için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

TEL : 0212 445 60 14

TEL : 0533 437 60 14

© Camcı Aynacı Camcı
TIKLA HEMEN ARA