Kırık Masa ve Sehpa Camı Tamiri

Asil cam Olarak İstanbul’da bir çok bölgeye masa ve sehpa camları servislerimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Masa camı İmalatı, Satışı, Montajı yapmakta olan firmamız kırık masa camlarınızın değişimlerinide sağlamaktadır. Düşme, çarpma, kaza sonucu kırılan masa camlarınızı aynı kalınlık ve ölçülerde birebir imalatını yapıp sizlere teslim etmekteyiz.

Füme, şeffaf, renkli, boyalı olmak üzere özel istekler üzerine istenilen masa cam modellerinizi özel cnc kesim makinelerimiz ile titiz ve hatasız bir şekilde yapmaktayız. Kullanılan tüm camlarımız normal cama göre 10 kat daha dayanıklı olan temperli cam uygulaması yapılarak sizlere sunulmaktadır.  Bu camlar darbe, düşme, kaza anlarında normal tempersiz camlara göre çok büyük bir başarı sağlamaktadır.

Bizlere istanbul’da Masa Camı Sipariş, Masa camı Kestirme, Masa Camı Tamiri, Masa Camı İmalatçısı, Satışı, Değişimi gibi Hizmetler için Ulaşabilirsiniz.

TEL : 0212 445 60 14

TEL : 0533 437 60 14

İstanbul Masa Camı

İstanbul Masa Camı, İstanbul Masa Camı Tamiri, Masaüstü Cam, Masaüstü Cam kestirme, Masa Camı imalatı, Masa için cam kestirme, Sehpa Camı, Masa camı imalatçısı, Kalın masa camı, dayanıklı masa camları,

© Camcı Aynacı Camcı
TIKLA HEMEN ARA