Fotoselli Kapı Camı Tamiri - Değişimi

Fotoselli kapılar, avm, hastahane, mağaza, banka, plaza, iş merkezleri gibi alanlarda giriş ve çıkışların çok fazla yoğun olduğu yerlerde görebileceğiniz otomatik sensörlü kapı sistemidir. Dilediğiniz zaman hızlı açma ve kapama ayarları yapabilir, bulunduğu ortama konfor ve rahatlık sağlayabilirsiniz.

Otomatik fotoselli kapı camları genellikle çok fazla açılıp kapandığı zaman kaza, darbe, çarpışma sonucu üzerinde bulunan cam kırılmaktadır. Kırılan, çatlayan, fotoselli kapı camlarınızı ücretsiz keşif yapılarak birebir ölçü alındıktan sonra kaliteli temperli cam veya lamine cam kullanılarak değişimlerini sağlamaktayız. Aynı zamanda üzerinde  bulunan  bozulan kilidi, kolu, menteşesi, motoru, fitilini garantili ve kaliteli şekilde değiştirilmektedir.

Tüm alanlarda bulunan otomatik kapı, fotoselli kapı camı tamiri, değişimi gibi hizmetleri ücretsiz keşif imkanı ile fiyatlandırılıp yapılmaktadır.

 

Otomatik Kapı Camı Tamiri

Fotoselli kapı camı, Fotoselli Kapı camı Değişimi, Otomatik kapı camı, sensörlü kapı camı, kırık otomatik kapı camı tamiri, Fotoselli kapı tamiri gibi tüm hizmetler.

© Camcı Aynacı Camcı
TIKLA HEMEN ARA