• Mayıs

    26

    2018
  • 607
  • 0
Beşiktaş Camcı 1 - Beşiktaş Camcı

Beşiktaş Camcı

Be%C5%9Fikta%C5%9F Camc%C4%B1 390x260 - Beşiktaş Camcı

Beşiktaş Camcı

Beşiktaş camcı

Beşiktaş camcı hizmeti sunan firmamız her türlü pencere, kapı, balkon, ofis, vitrin, dış cephe, pimapen, duşa kabin ve çeşitli mobilyalar olmak cam tamiri ve değiştirme hizmetini birinci sınıf ve kaliteli ürünlerle gerçekleştirmekteyiz. Personel kadromuz oldukça deneyimli ve donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Sizlere en kaliteli camlarla, en iyi işçilikle ve en uygun fiyata hizmet sunmaktayız.

Kırılmış ve çatlamış camlarınız en hızlı şekilde ebatları alınarak hazırlanmakta ve en kısa sürede takılmaktadır. Hız konusunda oldukça hassas bir yapımız bulunmaktadır. Bunun ana sebebi ise sizlerin hiçbir suretle mağdur olmamasını istememizdir. Firmamızda ısı cam, çift cam sistemlerin sizlerin istekleri doğrultusunda en kaliteli ürünlerle sunulmaktadır. Bununla birlikte doğalgaz ve klima için menfez açma işlemi de sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır.

Kırık Cam Tamiri Nasıl Gerçekleştirilir?

Beşiktaş’ta camcı hizmeti sunan firmamız cam tamiri konusunda eğitimli ve donanımlı personel kadromuzla ve kullandığımız yüksek kaliteli ve teknolojik ürünlerle sizlere her şartta kaliteli, sorunsuz ve hızlı bir hizmet sağlamaktadır. Camların kırılması ve çatlaması durumunda yaşam alanlarında oldukça riskli durumlar ortaya çıkmaktadır. Hatta evde bulunan kişilerin bu kırık veya çatlamış camlardan yaralanma riski oldukça yüksektir. Bu sebeple yaşam alanlarında bulunan duşa kabin cam, pencere camları, pimapen, cam sehpa gibi alanlarda yer alan kırık ve çatlamış camlar vakit geçirilmeden değiştirilmesi gerekmektedir.

Be%C5%9Fikta%C5%9F Camc%C4%B1lar 390x260 - Beşiktaş Camcı

Beşiktaş Camcılar

Çünkü bu camlar çok kesicidir ve gerekli tedbir alınmadığında ölümle sonuçlanacak çok büyük yaralanmalar olabilmektedir. Camların tamirinde kullandığımız çeşitlere ise genellikle lamine, buzlu ve düz camlar olmaktadır. Firmamız ebadı, fiziki boyutu ne olursa olsun her türlü cam modelinin tamir ve değişimini gerçekleştirmektedir.

Uzun yılların tecrübesine sahip ve teknolojik anlamda oldukça donanımlı bir firma olarak, masa, kapı, cam balkon, dış cephe cam, ofis camları, çerçeve, çift cam, ısıcam, vitrin camı vb. kullanıla bütün cam modellerinin kısaca cam ile alakalı her tülü hizmeti en imce detayına kadar sunmaktayız. Bütün tamir hizmetlerinde yaptığımız işlemler güvenlik mevzuatına uygun ve insan güvenliğini ön plana çıkartarak gerçekleştirmekteyiz.

Beşiktaş camcı hizmeti sunan firmamız tarafından camlarınızın tamir hizmetlerinde ve montaj aşamasına kadar olan taşıma, nakliye, montaj gibi hizmetlerin hepsi firmamız tarafından üstlenilmektedir. Dilerseniz her türlü sorununuzda ya da camlarla ilgili bilgi almak istediğinizde iş yerimiz ziyaret edebilir veya internet istemiz üzerinden size yardımcı olabilecek her türlü bilgiye ulaşabilirisiniz. Sizlere her türlü tardımı sunmak bizleri çok mutlu edecektir.

Yapılan Cam Ve Ayna Hizmetleri

Beşiktaş camcı hizmeti sunan firmamız cam tamiri, kırık ayna tamiri, duşa kabin camı tamiri, bombeli ayna imalatı ve montajı, dekoratif ayna imalatı ve montajı, ofis cam bölme uygulaması ve vitrin camı tamiri gibi onlarca birçok hizmeti en kaliteli ve en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Beşiktaş camcısı olarak hizmet verdiğimiz setmler şu şekildedir; Kültür, Akatlar, Mecidiye, Arnavutköy, Zincirlikuyu, Kuruçeşme, Ortaköy, Balmumcu, Vişnezade, Ulus, Levazım, Dikilitaş, Türkali, Gayrettepe, Maçka, Yıldız, Konaklar, Bebek, Nispetiye, Etiler mahallesi ve birçok yerdir.

Glass Market Olarak Bizlere 7/24 camcı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

0212 445 60 14
0533 437 60 14

© Camcı Aynacı Camcı
TIKLA HEMEN ARA